Apģērbu apdruka un izšūšana

Apģērbu apdruka un logo izšūšana

Darba apģērbiem un promo apģērbiem, kurus izvēlēsieties, uzdrukāsim vai izšūsim Jūsu logotipu, nodrošinot Jūs ar darba apģērbu jau gatavu lietošanai. Saņemsiet izdevīgu piedāvājumu no mums un ietaupīsiet arī laiku, jo apģērbus uz apdrukas vai izšūšanas servisu nebūs jāved pašiem.

Ja apdruku iepriekš neesiet veikuši, sagatavosim vektorgrafikas izejas failu, kā arī apdrukas maketu.

Mēs piedāvājam

Populārākos Promo apģērbus, ko piedāvājam individualizēt ar logo, varat apskatīt mūsu mājas lapas Promo apģērbu  apakšsadaļās: t-krekli, polo krekli, klasiski krekli, flīsa  jakas, virsjakas, vestes, ziemas jakas, džemperi un hūdiji, promo cepures. Ja neatradi, ko vēlējies, sazinies ar mums, un piemeklēsim Jūsu vēlmēm atbilstošākos apģērbus, aksesuārus un logo apdrukas vai izšūšanas tehnoloģiju.

Apģērbu apdruka Izvēlies apģērbus no mūsu piedāvājuma;
Apģērbu apdruka Ārpus kataloga mums ir pieejami vairāk kā 10 tūkst. modeļu, sazinies ar mums un ieteiksim;
Apģērbu apdruka Atsūti logotipu vai attēlu, kuru vēlies izšūt vai uzdrukāt;
Apģērbu apdruka Lieto gatavu apģērbu ar apdruku vai izšuvumu.

 

Lai saņemtu piedāvājumu, sazinieties ar mums pa tālruni 23996808 vai rakstot uz epastu gatis@marpro.lv vai martins@marpro.lv.

Papildus mūsu mājaslapas kataloga sortimentam, mums ir pieejami vēl vairāk kā 10 000 apģērbu modeļu no dažādiem ražotājiem ar daudzveidīgu materiālu un krāsu izvēli, tajā skaitā t-krekli, jakas, flīsa jakas, džemperi, hūdīji, svīteri, cepures, keponi, bikses, šorti, somas un aksesuāri no tādiem ražotājiem kā Gildan, Regatta Professional, Spiro, Tee Jays, Sol's, Stedman, Myrtle beach, Russel, Result, Kariban, Proact, James&Nicholson, Beechfield, Fruit of the loom, B&C, BagBase, Rimeck, Malfini, Piccolio, Fristads, Helly Hansen, Blacklader, Pesso un daudziem citiem. 


Logo apdruka un izšūšana, t-kreklu apdruka, flīsa jaku izšūšana

Pāris realizētie darbi: 

Apģērbu apdruka un logo izšūšana

 Apģērbu apdruka un logo izšūšana

T-kreklu apdruka: lieliska iespēja dāvanām un individualitātes izpausmēm

T-kreklu apdruka  kļūst arvien populārāka vairāku iemeslu dēļ:

Pirmkārt, uz krekla var uzdrukāt burtiski jebko. Attēlu, gleznu, saukli vai lozungu, seju un dzīvnieku, dns kodu vai matemātiski nopietnu relativitātes teorijas formulu. Jebkurā krāsā un krāsu gammā. Krekls uzņem visu, tāpat kā papīrs un internets. Mūsdienās populāra ir kripto tēma, retro lietas, zombiji, klimata un dabas aizsardzība.

Unikāla pielāgošana kreklu apdrukas dizainā

Izmantojot t-kreklu apdruku, ir iespējams pielāgot savu dizainu vai ziņojumu, padarot to unikālu – jūsu zīmolam, jums personīgi, jūsu draugam vai mīļotajam cilvēkam. Apdruka ir īpaši pievilcīga tiem, kuri vēlas izcelties. Kreklu apdruka var būt brīnišķīga iespēja tiem, kas vēlas savam apģērbam sniegt personiskas nianses vai izpaust savu individualitāti. Šeit ir daži iemesli, kāpēc cilvēki izvēlas drukāt uz saviem krekliem:

  • Rentabilitāte: T-kreklu apdruka ir kļuvusi pieejamāka un rentablāka, jo ir radītas modernas drukas tehnoloģijas un tiešsaistes platformas, lai izveidotu un pasūtītu savas ieceres.
  • Mārketings un zīmolrade: T-kreklu apdruka var būt arī lielisks mārketinga rīks uzņēmumiem vai organizācijām, jo uz krekliem var drukāt savu logotipu vai vēstījumu, lai to reklamētu.
  • Modes izpausme: T-krekli mūsdienās ir ikviena cilvēka garderobes pamatelements, jūs varat veidot personalizētu modes izteiksmi, paužot savu personīgo stilu vai identitāti. Tas var būt ne tikai nopietns, bet arī jautrs un radošs veids, kā izpausties.
  • Dāvanu pasniegšana: apdrukāti krekli ir lieliskas dāvanas draugiem un ģimenei jubilejās, svētkos vai gadskārtās. Mazliet fantāzijas un jūsu dāvātais krekliņš paliks ne tikai drēbju skapī, bet arī apdāvinātā cilvēka atmiņā uz ilgiem laikiem.
  • Līdzekļu vākšana: tas var būt arī veids, kā piesaistīt naudu kādam konkrētam mērķim vai labdarībai. Apdrukājot kreklus ar ziņojumu, kas saistīts ar mērķi, cilvēki var pārdot kreklus un ziedot ieņēmumus organizācijai vai cēla nodoma sponsorēšanai.
  • Īpaši gadījumi: kreklu apdruka sniedz iespēju atzīmēt svarīgus notikumus, piemēram, dzimšanas dienas, kāzas, salidojumus vai komandas pasākumus. Tas ļauj cilvēkiem iegūt unikālu piemiņu par notikumu, ko viņi var saglabāt un lolot.

Kopumā kreklu apdrukas ir kļuvušas arvien populārākas, pateicoties pieejamībai, pielāgošanas iespējām un daudzpusībai, padarot to par ērtu opciju privātpersonām un uzņēmumiem, lai izveidotu savus unikālos dizainus, ziņojumus un zīmolus.

Vēsturisks ekskurss t-kreklu apdrukā

Iz vēstures: precīzu laiku, kad parādījās pirmie apdrukātie t-krekli, ir grūti noteikt, taču tiek uzskatīts, ka tie sākotnēji parādījās Amerikas Savienotajās Valstīs 19. gadsimta beigās. Tad fiziskā darba strādnieki sāka apgriezt savus apakškreklus, lai labāk panestu karstumu vasaras mēnešos. Bet jau mazliet vēlāk aizsākās apdrukāto kreklu ēra: uzņēmumi sāka izmantot sietspiedi, lai izveidotu reklāmas t-kreklus ar firmu logotipiem un produkcijas reklāmu.

Kāds laiks pagāja līdz 1920. gadam, kad vārds “t-krekls” tika iekļauts angļu vārdnīcā – pateicoties tam, ka Skots Ficdžeralds bija pirmais, kurš šo vārdu publicēja savā romānā “Šaipus paradīzes”.

Tomēr tikai 1960. gados apdrukāti t-krekli kļuva par populāru modes priekšmetu. Jaunu drukas metožu pieejamība ļāva uz krekliem drukāt visdažādākos dizainus. Jauniešu kustības, kas sāka kļūt masveidīgas, arī padarīja populārus t-kreklus kā pašizpausmes līdzekli, un tie kļuva par iecienītu jauniešu apģērbu.

Mūsdienas. Jaunie trendi

Runājot par mūsdienām, jāatzīmē, ka t-kreklu ražošana ir salīdzinoši izpaltīta. Piemēram, Amerikas Savienotajās Valstīs gadā tiek pārdoti divi miljardi T-kreklu, katrs Zviedrijas iedzīvotājs vidēji iegādājas deviņus T-kreklus gadā. Par Latviju tādi dati ir grūti atrodami, taču vasarā ir redzams, ka apdrukāti t-krekli ir gandrīz katram pretimnācējam un pludmales iemītniekam.

Interesanti, ka dizainere Katrīna Hamneta 20. gadsimta 80. gadu sākumā izgudroja lielizmēra T-kreklus ar lieliem saukļiem. 21. gadsimta pirmajā desmitgadē atkal kļuva populāri krekli ar saukļiem un dizainiem ar izteiktu noslieci uz humoru un/vai ironiju. Šī tendence ir tikai pieaugusi vēlāk, un to ir pārņēmušas slavenības. Politiskie un sociālie paziņojumi, kas bieži tiek drukāti uz t-krekliem, kopš 21. gadsimta pirmās desmitgades ir kļuvuši par vienu no iemesliem, kāpēc tie ir tik dziļi caurstrāvojuši dažādus kultūras un sabiedrības līmeņus. Daži nodrukātie apgalvojumi bija pat aizskaroši, šokējoši vai politiski.

Bet 80.gadu vidū balts t-krekls kļuva moderns pēc tam, kad aktieris Dons Džonsons to nēsāja zem “Armani” uzvalka seriālā “Maiami Vice”. Savukārt viens no vispopulārākajiem attēliem uz krekliņiem bija un ir Kubas revolucionārs, argentīnietis Če Gevara.

Pakāpeniski t-krekls ir kļuvis ne tikai par Amerikas, bet arī visas pasaules pamatpiederumu. Tas ir ļoti būtisks apģērbs, ko valkā visā pasaulē, un tā unikālā spēja nodot vēstījumu nekur nav pazudusi. Tas ir universāls apģērbs, kam nav vecuma ierobežojuma un kas savu vietu strauji mainīgajā modes pasaulē nemainīgi saglabā jau vairāk nekā 130 gadus.