Apģērbu apdruka un izšūšana

Apģērbu apdruka un logo izšūšana

Darba apģērbiem un promo apģērbiem, kurus izvēlēsieties, uzdrukāsim vai izšūsim Jūsu logotipu, nodrošinot Jūs ar darba apģērbu jau gatavu lietošanai. Saņemsiet izdevīgu piedāvājumu no mums un ietaupīsiet arī laiku, jo apģērbus uz apdrukas vai izšūšanas servisu nebūs jāved pašiem.

Ja apdruku iepriekš neesiet veikuši, sagatavosim vektorgrafikas izejas failu, kā arī apdrukas maketu.

Mēs piedāvājam

Populārākos Promo apģērbus, ko piedāvājam individualizēt ar logo, varat apskatīt mūsu mājas lapas Promo apģērbu  apakšsadaļās: t-krekli, polo krekli, klasiski krekli, flīsa  jakas, virsjakas, vestes, ziemas jakas, džemperi un hūdiji, promo cepures. Ja neatradi, ko vēlējies, sazinies ar mums, un piemeklēsim Jūsu vēlmēm atbilstošākos apģērbus, aksesuārus un logo apdrukas vai izšūšanas tehnoloģiju.

Apģērbu apdruka Izvēlies apģērbus no mūsu piedāvājuma;
Apģērbu apdruka Ārpus kataloga mums ir pieejami vairāk kā 10 tūkst. modeļu, sazinies ar mums un ieteiksim;
Apģērbu apdruka Atsūti logotipu vai attēlu, kuru vēlies izšūt vai uzdrukāt;
Apģērbu apdruka Lieto gatavu apģērbu ar apdruku vai izšuvumu.

 

Lai saņemtu piedāvājumu, sazinieties ar mums pa tālruni 23996808 vai rakstot uz epastu gatis@marpro.lv vai martins@marpro.lv.

Papildus mūsu mājaslapas kataloga sortimentam, mums ir pieejami vēl vairāk kā 10 000 apģērbu modeļu no dažādiem ražotājiem ar daudzveidīgu materiālu un krāsu izvēli, tajā skaitā t-krekli, jakas, flīsa jakas, džemperi, hūdīji, svīteri, cepures, keponi, bikses, šorti, somas un aksesuāri no tādiem ražotājiem kā Gildan, Regatta Professional, Spiro, Tee Jays, Sol's, Stedman, Myrtle beach, Russel, Result, Kariban, Proact, James&Nicholson, Beechfield, Fruit of the loom, B&C, BagBase, Rimeck, Malfini, Piccolio, Fristads, Helly Hansen, Blacklader, Pesso un daudziem citiem. 


Logo apdruka un izšūšana, t-kreklu apdruka, flīsa jaku izšūšana

Pāris realizētie darbi: 

Apģērbu apdruka un logo izšūšana

 Apģērbu apdruka un logo izšūšana

Pielietojamās apģērbu apdrukas tehnoloģijas.

Sietspiede. Sietspiede ir viena no tradicionālajām un plaši izmantotajām apģērbu apdrukas tehnoloģijām. Šī metode ir ļoti efektīva, īpaši, ja nepieciešama liela tirāža vienāda dizaina apģērbu. Sietspiede ir izteikti piemērota masu apdrukai un lielam apģērbu tirāžas ražošanas apjomam. Tomēr tas var būt laikietilpīgs un dārgs process, ja nepieciešams izveidot daudz dažādu dizainu vai mazas tirāžas.

Termodruka ir piemērota tehnoloģija mazākām tirāžām, šajā tehnoloģijā attēls tiek izgriezts no plēvēm, ko augstā tempertūrā ar presi zem spiediena iestrādā uz apģērba. Tehnoloģija ir dārgāka par sietspiedi, jo jāiegulda vairāk laika drukas procesā.

Digitālā transfēra druka ir apģērbu apdrukas tehnoloģija, kas izmanto digitālo printeri, lai izdrukātu attēlu uz speciāla papīra vai filmas, un pēc tam pārnestu šo attēlu uz apģērbu, izmantojot siltumu un spiedienu. Šī metode ļauj iegūt augstas kvalitātes attēlus uz dažādiem audumiem, un to izmanto gan masu ražošanai, gan personalizētam apģērbam. Digitālā transfēra druka sniedz vairākas priekšrocības:

  • Augsta izšķirtspēja: Piedāvā iespēju iegūt detalizētus attēlus ar augstu izšķirtspēju.
  • Daudzkrāsu druka: Ļauj viegli pārnest attēlus ar daudzām krāsām.
  • Personalizācija: Piemērota mazu apjomu un personalizētas apdrukas uz dažādiem apģērba veidiem.

Digitālā transfēra druka ir elastīga un var tikt izmantota dažādu apģērbu veidu apdrukai, ieskaitot T-krekli, polo krekli, džinsi un citas auduma preces. Šī metode ir īpaši populāra, lai izveidotu personalizētu apģērbu ar vienreizējiem dizainiem vai krāsu kombinācijām.

Logo izšūšana ir tradicionāla un ilgstoši izmantota metode, kas ļauj rūpīgi iegult uzņēmuma, zīmola vai citu identitātes elementus apģērbā. Šī tehnoloģija var tikt izmantota arī mazu vai lielu partiju apdrukai, un rezultātā iegūstam izturīgu un estētisku apģērba personalizāciju.